Szczepan Jezioro

Szczepan Jezioro

Szczepan Jezioro Facebook profile

About me

Mam na imię Szczepan i aktualnie studiuję psychologię na UKSW w Warszawie. Nie wiem do końca co będę robił w życiu, ale wiem jedno. Na pewno chce pracować z ludźmi. Aktywnie działam w Duszpasterstwie Akademickim UKSW we wspólnocie Miriam. Historia i bieżące wydarzenia coraz bardziej pokazują mi, że życie jest służbą. Jestem osobą bardzo relacyjną i społeczną. Sangwinik z duszą artysty. Kocham śpiewać (amatorsko), tańczyć (choć to niespełnione), a także grać w teatrze i różnych spektaklach jako aktor.

What I’m looking for

Szukam mądrości i doświadczenia. Szukam kogoś kto stanie się lustrem, w którym mógłbym się przejrzeć. Wiem, że chce służyć ludziom i pracować z ludźmi. Nie wiem jak, gdzie i kiedy ale czuję ,że życie ma sens jedynie wtedy gdy staje się ono darem dla innych. I takim właśnie darem chce się stać.

What inspires me

Papież Franciszek, siostra Małgorzata Chmielewska, ks. Jan Kaczkowski to ludzie, którzy są moimi autorytetami, którzy pokazują jak zostawić wszystko by żyć dla ludzi, by żyć Ewangelią i być sługą dla innych.

HASHTAGS that fit me

#psycholog #Aktor #Poeta #Żartowniś