Jan Murach

Jan Murach

Jan Murach Facebook profile

About me

Jestem młodym mężem i ojcem. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem energetyki, lecz w tym momencie eksploruje inny obszar biznesowy w branży IT w poszukiwaniu nowych doświadczeń. Kocham futbol, książki sci-fi i fantasy oraz podróże do miejsc zachwycających widokami i możliwościami pieszych wędrówek.

What I’m looking for

Szukam swojej drogi. Szukam możliwości zaimplementowania moich metod prowadzenia zespołu, biznesu pod względem technicznym i mentalnym. Szukam innych dróg, szukam złamania wszystkich złych i kompromisowych praktyk z jakimi się spotkałem i zastępowania ich rozwiązaniami dużo lepszymi i efektywniejszymi z tej ludzkiej i biznesowej strony. Po prostu szukam drogi do spełniania moich marzeń.

What inspires me

Inspiruje mnie życie, czyli praktycznie wszystko z czym się spotykam. Każda historia, każda sytuacja, każdy problem techniczny czy zastosowane rozwiązanie. Każde uczucie, książka, słowo i reakcja. To wszystko inspiruje mnie każdego dnia do wzięcia spraw w swoje ręce i codziennego dbania o to, żeby świat wokół mnie był inny, lepszy i także był inspiracją dla kogoś, kto może to przekazać dalej. Swojej rodzinie, dzieciom, podwładnym.

HASHTAGS that fit me

#buntownikzpragnienia #braveheart #lepszyswiat #marzeniasablisko #neverendingstory #projektmaziojciec #failbuttonunavailable #niemasilynatychzPily